اینترنت وایرلس تهران منطقه ۶

اینترنت وایرلس تهران منطقه ۶

اینترنت وایرلس تهران منطقه ۶

اینترنت وایرلس تهران منطقه ۶: شبکه اینترنت سان با بنا کردن پایگاه اصلی خود در شهر تهران منطقه ۶، این قابلیت را برای کاربران تهرانی خود فراهم کرده است که در تمام محدوده منطقه ۶ و شهرک های اطراف از اینترنت پر سرعت وایرلس نهایت استفاده را کرده و از این سرویس ارزشمند بهره مند شوند.

پایگاه قبلی سان در اندیشه از سال ۱۳۸۷ در حال خدمت رسانی به متقاضیان محترم می باشد و در حال حاضر فقط به روز رسانی گردیده است .

ازین پس کاربرانی که تمایل دارند از اینترنت بی سیم و ADSL شرکت مهندسین پیشبرد ارتباطات لسان (به اختصار سان) بهره مند شوند می توانند با واحد فروش تماس بگیرند.ااینترنت وایرلس تهران منطقه ۶ اینترنت وایرلس تهران منطقه ۶ اینترنت وایرلس تهران منطقه ۶ اینترنت وایرلس تهران منطقه ۶

اینترنت وایرلس شهریار

وایرلس چیست ؟ ایاینترنت وایرلس تهران منطقه ۶ اینترنت وایرلس تهران منطقه ۶ اینترنت وایرلس تهران منطقه ۶

Wireless به تکنولوژی ارتباطی اطلاق می شود که در آن از امواج رادیویی، مادون قرمز و مایکروویو ، به جای سیم و کابل ، برای انتقال سیگنال بین دو دستگاه استفاده می شود.از میان این دستگاه ها می توان پیغامگیرها، تلفن های همراه، کامپیوتر های قابل حمل، شبکه های کامپیوتری، دستگاه های مکان یاب، سیستم های ماهواره ای و PDA ها را نام برد.تکنولوژی Wireless به سرعت در حال پیشرفت است و نقش کلیدی را در زندگی ما در سرتاسر دنیا ایفا می کند .

در اختیار داشتن سرعت همان چیزی است که همیشه در پی آن هستیم. فن‌آوری WIFI پاسخی است به آنها که به سرعت احتیاج دارند تا با استفاده از آن زودتر به هدف برسند. WIFIتکنولوژی جدیدی است که بر بستر امواج رادیوئی عمل می‌کند.

با بهره‌گیری از فناوری WIFI کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک گیرنده رادیوئی بیسیم بدون استفاده از خط تلفن، به صورت دایم و با سرعتی بالا به اینترنت متصل شوند. به عبارت دیگر، با استفاده از این فناوری می توان از آن برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت و بدون هزینه‌ی پالس تلفن بهره جست.

عبارت خودرا وارد کنید

ورود کاربران اینترنت ورود کاربران هاستینگ ورود کاربران پیامک جشنواره ها گیم سرور ها