افزایش سرعت وبگردی در مرورگر کروم

افزایش سرعت وبگردی در مرورگر کروم

فایرفاکس تنها مرورگری بود که توانست در مقابل غولی به نام اینترنت اکسپلورر دوام بیاورد. با هر نسخه‌ جدیدتری که از فایرفاکس عرضه می‌شود، اینترنت اکسپلورر بیشتر از دور خارج می‌شود.یک ترفند درفایرفاکس وجود دارد که می شود سرعت سرعت بارگذاری صفحات وب را در موزیلا افزایش داد.

برای شروع ابتدا مرورگر خود را اجرا نمایید

۱٫ درکادر جستجو عبارت about:config را تایپ کنید تا صفحه تنظیمات فایرفاکس نمایش داده شود . بر روی کلید I’ll be careful , I promise! کلیک کنید

FireFox-Speed11

همانطور که مشاهده می کنید یک سری گزینه در این قسمت وجود دارد . دقت داشته باشید که بدون اطلاع داشتن در مورد کاربرد هر گزینه ، تنظیمات آن را تغییر ندهید .
عبارت network.http.pipelinin را در کادر جستجو وارد کنید . بعد از وارد کردن عبارت مورد نظر تنظیماتی که با این نام وجود دارد نمایش داده می شود . گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و ۲ بار بر روی آن کلیک کنید تا گزینه False تبدیل به true شود .

FireFox-Speed21

FireFox-Speed31

FireFox-Speed41

در مرحله بعدی عبارت network.http.pipelining.maxreques را در کادر جستجو تایپ کنید تا تنظیمات مربوط به آن نمایش داده شود .سپس روی گزینه مشخص شده دابل کلیک کرده و در کادری که باز می شود عدد ۳۰ را وارد کنید .

FireFox-Speed51

اینبار عبارت network.http.*****.pipelining در کادر جستجو تایپ کرده و گزینه False را به true تغییر بدهید

FireFox-Speed61

در مرحله آخر هم عبارت browser.cache.disk.capacity را در کادر جستجو تایپ کرده و روی گزینه مورد نظر دابل کلیک کرده و عدد ۱۰۲۴۰۰۰ را وارد کنید . این عدد به صورت پیش فرض ۵۱۲۰۰ می باشد . ممکن است این گزینه در مرورگر قبلا تنظیم شده باشد و عدد دیگری نمایش داده بشود

FireFox-Speed71

بعد از اعمال تغییرات یکبار مرورگر را ببنیدید و از دوباره باز کنید

عبارت خودرا وارد کنید

ورود کاربران اینترنت ورود کاربران هاستینگ ورود کاربران پیامک جشنواره ها گیم سرور ها